Registrácia na DPH

Radi by ste sa stali platcom dane z pridanej hodnoty aj napriek tomu, že vaša spoločnosť nedosahuje požadovaný minimálny obrat? Obchodujete s platcami DPH a nebyť platcom DPH je pre vás nevýhodné? Vybavíme všetky potrebné dokumenty za vás a vašu spoločnosť zaregistrujeme ako platcu DPH.

Komplexné služby

  • Úvodná konzultácia zdarma
  • Analýza situácie
  • Poradíme vám ako postupovať vo vašom konkrétnom prípade
  • Urobíme potrebné kroky a zmeny tak aby bola vaša žiadosť úspešná
  • Príprava potrebných dokumentov a žiadostí
  • Všetky stretnutia a podania žiadostí na daňovom úrade vybavíme za vás

EMINEO PARTNERS je 20 členný tím expertov z oblastí účtovníctva, práva, financií, správy majetku a daní. Členmi nášho tímu sú účtovníci, audítori, právnici a finanční špecialisti.

To nám umožňuje analyzovať situácie komplexne a s dostatočným rozhľadom. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne s dôrazom na vysokú kvalitu a profesionálny prístup.

Všetky právne dokumenty pripravuje náš advokát a v prípade potreby vykonáva priame zastupovanie pred štátnymi inštitúciami.

Pripravíme vám cenovú ponuku. Kontaktujte nás

Súvisiace služby

Paušálne daňové
poradenstvo

Mzdové
účtovníctvo

Bezpapierové
účtovníctvo

Audit

Tím špecialistov

Vďaka tímu kvalifikovaných špecialistov z rôznych oblastí biznisu dokážeme k riešeniu situácií vo vašej spoločnosti pristupovať komplexne a s nadhľadom. V prípade potreby tak máte k dispozícii odborné poradenstvo právnika, účtovníka, licencovaného daňového poradcu či audítora.

Viac o spoločnosti

ONLINE ÚČTOVNÍCTVO

EMINEO PARTNERS bola jedna z prvých spoločností, ktorá zaviedla účtovníctvo online. Vďaka online prístupu a našim skúsenostiam vieme našim klientom ponúknuť množstvo výhod.

Je zadarmo!
Všetci klienti, ktorí vystavujú odberateľské faktúry online (min. 33 ks) neplatia poplatok 19 €/mesačne

Šetrí náklady
Klienti, ktorí vystavujú online viac ako 100 ks odberateľských faktúr mesačne získavajú zľavu pre spracovanie účtovníctva.

Online prístup
Vďaka online prístupu do účtovnej databázy môže klient pravidelne kontrolovať úhradu odberateľských faktúr

Prístup informáciam
Klient môže sledovať priebežný vývoj výnosov, nákladov a zisku spoločnosti s rozdelením na jednotlivé druhy výnosov a detailnú štruktúru nákladov.

Naštartujte svoj biznis

Kontaktujte nás, alebo vyplňte formulár a my sa vám ozveme.

Hviezdoslavovo nám. 7 Bratislava 811 02